• qdskabout

Што да правиме?

. Кингдао Suke Машини копродукции, Ltd е одобрен и регистриран како еден од водечките членови на Националната асоцијација машини од 2002 година Тел Број: 0086-532-87258779.

Имаме напредна обработка систем, силна техничка резерва и совршен систем на инспекција, со висок ранг инженери на искуства години во машина за обработка, електрични автоматизација и долгорочно одржување на соработка со голем број на колеџи и универзитети.

Зачлени нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !