• qdskabout

Çfarë bëjmë ne?

. Qingdao Sukë Machinery Co, Ltd ka qenë i miratuar dhe i regjistruar si një anëtar kryesor i shoqatës kombëtare makineri që nga viti 2002. Numri i Tel: 0086-532-87258779.

Ne kemi sistem të avancuar të përpunimit, rezervë fortë teknike dhe sistem të përsosur inspektimit, me inxhinierë të lartë të rangut të përvojave vjet në përpunimin makinë, automatizimi elektrike dhe afatgjatë mbështetës bashkëpunim me një numër të kolegjeve dhe universiteteve.

Join gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !