Pp Hollow Grid bordi baord makine nxjerrje

Përshkrim i shkurtër:

Hollow Board PP Production nxjerrje Machine Extruder Line MACHINE HYRJE: uritur prodhimit linjë Bordi i PP është pajisje të veçantë për extruding PC bordit uritur rrjetit. Me Mooth qetë dhe sipërfaqe të pastër, pamje të bukur dhe rezistenca presion. Plastike Hollow Grid Board nxjerrje Line është përdorur gjerësisht në ndërtim, paketimit dhe dekoratë industritë etj teknologjia e fletë uritur vdesin me bashkë-nxjerrje bllokut të ushqimit për të marrë UV + PC + UV, UV + PC fletë uritur mund të ruani 30% UV në ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hollow Board PP Production nxjerrje Machine Extruder Line

  Machine HYRJE: 
  PP uritur Linja e prodhimit bordit është pajisje të veçantë për extruding PC bordit uritur rrjetit. Me Mooth qetë dhe sipërfaqe të pastër, pamje të bukur dhe rezistenca presion. Plastike Hollow Grid Board nxjerrje Line është përdorur gjerësisht në ndërtim, paketimit dhe dekoratë industritë etj teknologjia e fletë uritur vdesin me bashkë-nxjerrje bllokut të ushqimit për të marrë UV + PC + UV, UV + PC fletë uritur mund të ruani 30% UV në sipërfaqe.

  Machine përfshin: 
  Kjo linjë nxjerrje përbëhet nga extruder vetme vidë, shkrihet-pompë, filtër hidraulike shkëmbimit njësi, fletë uritur vdesin kokë, vakum kalibrimin tavolinë, së pari ngarkesë off makinë, furrë, Corona trajtimin njësi, tavolinë ftohës, të dytë ngarkesë off makinë, zvogëlimin dhe gjatësi-vendos njësitë dhe stacker etj prerje

  Detials Machine: 

  modeli extruder Φ100 Φ120
  gjerësia e produktit 1300MM 2100mm
  Trashësia e produktit 2-10mm 2-10mm
  fuqia motorike 110kw 132kw
  Papacity 250-300kg / h 400-450kg / h

    


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !