të dyfishtë mur tub corrugated linjë PVC Production

Përshkrim i shkurtër:

PE / PVC Single / Double Wall corrugated tub prodhimit nxjerrje Machine Line Description: Kjo linjë valëzuar e prodhimit mund të përdoret për të prodhuar të vetme-mur apo të dyfishtë mur tuba valëzuar të PE, PP, PVC, EVA të vazhdueshme, si dhe tuba të valëzuar PA. Ajo calso quajtur PVC tub corrugated extruder / PVC tub corrugated makine / PVC prodhimit tub corrugated line / PE tub corrugated extruder / pe makine tub corrugated / pe tub corrugated nxjerrje line / pe corrugated prodhimit linjë tub. Karakteris ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PE / PVC Single / Double Wall corrugated tub prodhimit nxjerrje Machine Line 

  Përshkrim:
  Kjo linjë valëzuar e prodhimit mund të përdoret për të prodhuar të vetme-mur apo të dyfishtë mur tuba valëzuar të PE, PP, PVC, EVA të vazhdueshme, si dhe tuba të valëzuar PA.
  Ajo calso quajtur PVC tub corrugated extruder / PVC tub corrugated makine / PVC prodhimit tub corrugated line / PE tub corrugated extruder / pe makine tub corrugated / pe tub corrugated nxjerrje line / pe corrugated prodhimit linjë tub. 

  Karakteristikat dhe Aplikimi i tub: 
  vetme-mur tuba plastike valëzuar kanë karakteristika të  high temperature resistance, resistant to corrosion and abrasion, high intensity, good flexibility, etc.

  Ata janë përdorur gjerësisht në fushën e tela auto, fije-kalimin tuba elektrike, qark i mjet makine, tuba mbrojtëse e llambat dhe fenerë tela, tuba e kondicioner dhe lavatriçe, Këto tuba valëzuar janë përdorur sidomos si telave të UP-treg makina, elektrike kanal tub kalon, makinë larëse, tub kondicioner, tuba llambë, etj

  Features makinerisë: 
  Plastic vetme-mur corrugated prodhimit linjë tub zhvilluar nga kompania jonë miraton ingranazhet për të kandiduar moulds dhe templates në mënyrë që të kuptojnë ujë qarkullojnë ftohjes dhe ajrit ftohje e produkteve, e cila siguron derdhur me shpejtësi të lartë, madje edhe rrudhë, të qetë e jashtme e brendshme dhe mur tub.

  Machine pjesë lista:
  1. Single vidë extruder: SJ-45/30, 65/30
  2. Corruated tub myk: 50-72pairs
  3. tub corrugated formimin e makinës
  4. dyfishtë stacion dorezë e xhamave
  5. kabinetit elektrike të kontrollit.

  Machine ndihmëse;
  1. Haul-off Njësia 
  2. Prerje Machine
  3. Machine Winding 
   

   

   

   

  Model i extruder vetme vidë SJ-30B SJ-45B SJ-65B SJ-90B SJ-120B SJ-150B
  vidë i extruder (L / D) 25-33 25-33 25-33 25-33 25-33 25-33
  Fuqia e extruder (kw) 2,2-7,5 7,5-22 18,5-55 55-185 90-280 110-300
  Fuqia e ngrohjes (kW) 5-8 6-12 12-18 16-40 20-60 30-80
  ftohje Style Nga tifozët dhe ujë
  Max. Extruding kapacitetit (kg / h) 18 60 180 450 650 950

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !