SJSZ65 PVC panel tavan makine nxjerrje

Përshkrim i shkurtër:

PVC Ceiling Panel Extrusion Machine -Suke Machinery —-MACHINE INTRODUCTION—- , Our company is cooperating with many universities to develop the urgently needed plastic machine. It also absorbs advanced technology from abroad to achieve the purpose of supplying complete machine and technology. The PVC ceiling is made by PVC and some additives. It is mostly used in the kitchen and washroom decoration. It has the characteristics of the light weight, moisture-proof, heat insulation a...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PVC tavan Panel nxjerrje Machine -Suke Machinery

  --MACHINE INTRODUCTION--,

  Kompania jonë është duke bashkëpunuar me shumë universitete të zhvilluar në makinë e nevojshme urgjentisht plastike. Ajo gjithashtu përthith teknologji të përparuar nga jashtë për të arritur qëllimet e furnizimit të makinës plotë dhe teknologji.
  Tavani PVC është bërë nga PVC dhe disa shtesa. Ajo është përdorur kryesisht në kuzhinë dhe banjo dekorimin. Ajo ka karakteristikat e pesha të lehta, lagështi-provë, izolim të ngrohjes dhe kjo nuk është e lehtë për të zjarrit, thithin pluhurin, por të lehtë për të pikturuar, të instaluar.

  --EQUIPMENT LIST--: 
  1. vidë Feeding Machine 
  2. SJSZ 51 × 105 Twin vidë Extruder
  3. nxjerrje myk
  4. Shaping Machine
  5. Haul-off Machine
  6. Cutting Machine
  7. Stacker

  Machine ndihmëse për opsionin
  1. SWP360 Crusher
  2. 200/500 Mixer
  Machine 3. Film Laminating

  --MACHINE FEATURES--: 
  Ajo është testuar për shumë herë, kështu që ajo ka avantazhet e kursimit të energjisë dhe materiale, si dhe rritjen e efikasitetit dhe fitim duke adoptuar teknologji të përparuar. Produkti i makinës PVC tavan është e qetë, e bukur, dhe nuk ka erë të keqe, përveç se nuk është e lehtë që të jetë jashtë forme.
  Ka shumë modele të tavan PVC, të tilla si asortimenteve të bardhë qumështi, ngjyrë krem, blu acid, dhe modelet e lule, parket, bambu dhe bukuroshe. Dhe sigurisht, modelet dhe ngjyrat e tavan PVC janë bërë në bazë të kërkesave të klientëve.

  --DETAJET E PRODUKTIT--:

  Produkte

  tavan PVC, panel PVC, panel mur PVC

  Specifikim

  provë

  Të lehta në peshë dhe instalim të lehtë

  çmimi për njësi

    US1.50 ~ US4.00

  CaCO3 Ratio

  30-200% 

  gjerësi

  10cm / 16cm / 18cm / 20cm / 25cm / 30cm / 60cm

  gjatësi

  5.8 milion / 5.95m / si kërkesat e konsumatorëve

  Trashësia

  6mm / 7mm / 7.5 mm / 8mm / 9mm / 10mm / 11mm / 12mm

  peshë

  1.85kg-3.3kg

  Sipërfaqe

  Shtypjen, hot-vulosje, shtypje pearlite, peritoneal, normal me shkëlqim, me shkëlqim të lartë

  Colors

  ngjyra të ndryshme për të zgjedhur

  Features

  (1) sipërfaqe High tkurret, të qetë pa boshllëk kur concatenated

  (2) Fireproof, lagështi-provë, myk-provë, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga zëri, të shëndoshë-thithjen, të lehta në peshë dhe instalim të lehtë

  (3) Për tavan dhe mur dekorim

  (4) të ndryshme të ngjyrave dhe modeleve

  lloj

  sipërfaqe të sheshtë apo zakon të mesme

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !